Position title
IRU-S
Responsabilitati

- intocmire state de plata in SAP;

- comanda tichetele de masa, tichetele de vacanta;

- intocmire si depunere declaratie 112 ;

- intocmire raport lunar cu taxe si contributii de plata;

- calculare si depunere cerere de recuperare a concediilor medicale din FNUASS;

- operare in Revisal;

- asigura elaborarea, revizuirea, implementarea si respectarea reglementarilor PG SO-07- Calcul si inregistrare salarii/alte drepturi si obligatii ale angajatilor si angajatorului;

- calculeaza si raporteaza trimestrial KPI aferenti PG SO-07;

- intocmire Nota contabila;

-intocmeste diverse situatii privind costul orelor suplimentare sau orice alt raport privind salarizarea;

-administrare personal.

Calificari

- minim 5 ani experienta in domeniul HR-payroll;

- Studii superioare profil economic, tehnic, umanist;
- Certificat Inspector Resurse Umane

- Certificat Inspector Salarii;
- Limba engleza- nivel avansat;
- Abilităţi operare PC: Microsoft Office (Word, Excel - avansat), Outlook, SAP

- Abilitati excelente de comunicare;

- Capacitate de prioritizare sarcini;

- Caracter organizat;

- Rezistenta la stres;

- Implicare si devotament;

-Integritate.

Beneficii

Locul de munca
Bucuresti
Data postarii
noiembrie 23, 2022
Format printabil
Close modal window

Denumire post:IRU-S